28 Haziran 2013 Cuma

Her Hafta İzlenesi 4 Film..
 Merhabalar Efendim;


Düşündük taşındık sizin için uzun soluklu, karar vermekte ve seçmekte zorlanan güzel insanlar için tatlı bir etkinlik yapalım dedik ve Her Hafta İzlenesi 4 Dört Filmi sizlerle buluşturmak için kolları sıvadık.. Umarım sizlerde izlediğinizde bizim kadar keyif alırsınız . İyi seyirler.. :)
 

                                            NUMBER 1 

                                             ONE DAY


TÜR Dram,Romantik


OYUNCULAR: Anne Hathaway,Jim Sturgess, Patricia Clarkson
KONU:1988′li yıllarda İskoçya’da Emma (Anne Hathaway) ve Dexter (Jim Sturgess) üniversitede okumakta olan gençlerdir. Birbirleri ile daha önce tanışmamış olan gençler üniversitenin mezuniyet balosunda 15 Temmuz ilk defa tanışma fırsatı yakalarlar. Beraber güzel bir gün geçirirler. Daha sonra ki yıllar boyunca yaşadıkları bir günün etkisiyle arkadaş kalırlar ve farklı bir aşk hikayesi ortaya çıkar.
                         


                                                              NUMBER TWO
                                              
                                              WANTED


                                                                        
TÜR:
Aksiyon, Gerilim, Macera, Suç


OYUNCULAR:
 
Angelina Jolie, Morgan Freeman,James McAvoy, Thomas Kretschmann, 

KONU: Babası, ünlü bir suikastçı olan Wesley Gibson (James McAvoy) babasını hain bir pusuda kaybettikten sonra muhasebeci olarak küçük bir işletmede çalışmaya başlamıştır. Ancak, babasının intikamını alması için ona Sloan (Morgan Freeman) tarafından bir şans sunulur. Fox (Angelina Jolie) tarafından yakalanarak harekat merkezine getirilen Wesley neye uğradığını şaşırır, ancak zaman içinde durumun farkına varmaya başladıkça yapması gerekenleri öğrenecektir…                                                        NUMBER 
THREE                                     
                                      3 İDİOTS

                                TÜR:  Komedi, Dram, Müzikal, Gençlik
OYUNCULAR: Aamir Khan, Kareena Kapoor,Madhavan, Akhil Mishra, Boman IraniKONU: Bir teknik lisede başlayan hikayede, eğitim bilimleri öğrencilere ezbere dayalı bir şekilde anlatılmaktadır. Birbiri ile sadece yarış halinde öğrenciler arasından sıyrılan 2 genç, bu sistemin yanlışlığı konusunda adımlar atmaya başlar. Bu girişimleri kimi zaman komik kimi zaman da hüzünlendirici anlar yaşamalarına neden olacaktır ve geniş bir kitleye hitap etme şansı yakalayacaklardır.
 NUMBER FOUR 

                                                                    LANETLİ TEPE                                                  TÜR: Gerilim ,Gizem, Korku
OYUNCULAR:Ali Larter ,  Geoffrey Rush ,  Famke Janssen ,  Peter Gallagher ,  Bridgette Wilson
KONU: Garip bir davet alan 5 kişi bir evde toplanırlar. davetiyede bir eve gelmeleri ve evde bir gece geçirmeleri yazmaktadır bunu başaran ise 1 milyon dolar alacaktır. ama davetlilerin bilmedikleri b,r şey vardır davet edildikleri bu ev psikopat Dr. Vanacountdan başkasına ait değildir.

Her Hafta farklı 4 filmle buluşmak üzere .. Kendinize cici bakmayı ihmal etmeyin. Müzik kokulu öpüçükler :*
0 yorum:

Yorum Gönder

 

Hayatın Fon Müziği.. Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea

back to top